Hizmet Alanları

Kent Lojistiği

İstanbul’un lojistik ihtiyacına uygun planlama kabiliyetimiz, filomuz ve uzun dönem anlaşmalı alt tedarikçilerimiz ile dağıtım ve toplama operasyonlarını bir paletten tıra kadar geniş yelpazede yapmaktayız.
Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre;
  > Sözleşmeli / Dedike araç
  > Seferlik araç
  > Parsiyel dağıtım
seçenekleriyle tüm dağıtımlarını modelleyebilmekteyiz.

Liman Toplama Dağıtım Hizmetleri

Türkiye'nin herhangi bir noktasından İstanbul limanlarına ihracat yüklerini yüksek performansla taşımaktayız.
İşe özel yaygın filosu, deniz ve hava limanlarındaki yerleşik kadrosu ile dış ticaret lojistiğinin toplama, depolama ve dağıtım organizasyonlarını yapmaktayız.

Tarım Lojistiği

Hasadı yapılan ürünlerin uygun koşullarda ve istenilen miktarda alınıp fabrikaya teslim edilmesi konularında uzman bir ekibe ve iş tecrübesine sahibiz.
Geliştirmiş olduğumuz iş modeli sayesinde, toplanan ürünlerin tartım işlemlerinden, elleçlenmesi, yüklenmesi ve sevkine kadar olan süreçleri yönetmekteyiz.
Zamana karşı, yüksek hacimli organizasyonun bilincinde olup, sektörün öncü firmalarına, gerektiğinde paydaş yerel Kooperatiflerle işbirlikteliği yaparak hizmet sağlamaktayız.

LTL (Parça) - Parsiyel Lojistiği

İstanbul çıkışlı müşterilerimizin, Yurt içindeki paletli sevkiyatlarını varış noktalarının özelliklerine uygun şekilde organize etmekteyiz.
Müşteri talepleri ve sözleşme yükümlülüklerinin etkinliği için tüm LTL dağıtım ağları, (ambarlar, yerel nakliyeciler, sektörel dağıtıcılar ve 3PL altyapıları) üzerinden % 98 teslimat taahhüdü ile hizmet sağlamaktayız.

FTL (Komple Yük) Lojistiği

Ülke genelinde operasyon yapma kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile zamanında araç tedarik, takip ve raporlama yeteneğine sahibiz.
Müşteri taleplerini filomuz ve portföyümüzdeki 5.000 den fazla araçla tam ürün bedelli sigorta kapsamında ve yüksek KPI’larla karşılamaktayız.

Filo Yönetimi

Müşterilerimizin yatırım ve yönetim maliyetlerini ortadan kaldırarak ihtiyaçları olan ticari araçları tedarik edip, hizmete sunulan araç, personel ve taşınan ürünlerin sözleşmeler çerçevesinde belirlenen tüm sorumluluğunu üstlenmekteyiz.
İlgili operasyonların bütün sürecini müşterilerimizin talep ettiği formatta sistem üzerinden raporlayabilmekteyiz.

Depolama ve Katma Değerli Hizmetler

Depolama faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin operasyonlarına esnek ve etkin çözümler üretmekteyiz.
Proje öncesinde süreç analizi, iş akışları, belirlenecek KPI larla çalışma modelini oluşturarak, mal kabul, stok, sipariş yönetimi, elleçleme ve katma değerli hizmetleri tam entegrasyonla yönetip, her türlü aşamada sistem, insan kaynağı ve ekipman desteği sağlamaktayız.

Adres

ŞENLİKKÖY MAH. HÜRRİYET CAD.
NO:18 BURCU VİLLA D:3 34153
FLORYA / İSTANBUL

Telefon

0212 639 22 33
info@ikl.com.tr